banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

Kulcsszavak: magyar olimpiai eredmények olimpiai főoldal

Olimpia 2012 – A keddi magyar mérleg Olimpia 2012 – A keddi magyar mérleg(0)

A magyar versenyzők keddi eredményei:


ATLÉTIKA
férfi 110 gát: Kiss Dániel és Baji Balázs kiesett az előfutamban
női gerelyhajítás: Juhász Vanda 36.

BIRKÓZÁS
kötöttfogású 66 kg: LŐRINCZ TAMÁS EZÜSTÉRMES

KAJAK-KENU
K-4 1000 m: Kammerer Zoltán, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Pauman Dániel döntőbe jutott
K-1 500 m: Kozák Danuta döntőbe jutott
K-2 500 m: Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa döntőbe jutott

SÚLYEMELÉS
férfi plusz 105 kg: Nagy Péter 11.

VÍZILABDA
női elődöntő: Spanyolország-Magyarország 10-9

Sportlövészet: dobogósok, éremtáblázat, magyarok helyezései Sportlövészet: dobogósok, éremtáblázat, magyarok helyezései(0)

A sportlövészet dobogósai, éremtáblázata és a magyarok helyezései a londoni olimpián: Tovább

London 2012 – vasárnapi összefoglaló London 2012 – vasárnapi összefoglaló(0)

Három éremmel – két arannyal és egy bronzzal – gyarapodott a magyar küldöttség összetermése a londoni olimpián: a vasárnapi versenynapon győzött a tornász Berki Krisztián, a kalapácsvető Pars Krisztián, míg a harmadik helyen végzett a birkózó Módos Péter. Tovább

A szombati magyar eredmények A szombati magyar eredmények(0)

Országos csúccsal az ötödik helyen végzett a Cseh László, Gyurta Dániel, Pulai Bence, Kozma Dominik összeállítású 4×100-as vegyesváltó szombaton, az úszóversenyek zárónapján a londoni olimpián. Tovább

Szerdai győztesek és a magyar mérleg Szerdai győztesek és a magyar mérleg(0)

A londoni olimpia szerdai győztesei:

Tovább

London 2012 – A hétfői magyar mérleg London 2012 – A hétfői magyar mérleg(0)

A magyar versenyzők hétfői eredményei:

ASZTALITENISZ:
férfi egyes, 3. forduló: Csuang Cseh-jüan (tajvani)-Zwickl Dániel 4-0 (8, 8, 6, 9)

CSELGÁNCS:
női 57 kg: Karakas Hedvig 5.

EVEZÉS:
Simon Béla, Széll Domonkos kormányos nélküli kettes negyedik, azaz utolsó lett reményfutamában, így nem jutott középdöntőbe.

SPORTLÖVÉSZET:
férfi légpuska: Sidi Péter 13.

TENISZ:
női páros, 1. forduló: Hradecka, Hlavackova (cseh, 4.)-Babos Tímea, Szávay Ágnes 6:1, 6:7 (5-7), 6:2

ÚSZÁS:
női 200 m gyors: Mutina Ágnes 22.
férfi 200 m pillangó: Biczó Bence 9. Cseh László 12.
női 200 m vegyes: Hosszú Katinka döntőbe jutott, Verrasztó Evelyn 9.

VITORLÁZÁS:
Laser: Berecz Zsombor 32. helyen áll két futam után

VÍVÁS:
női párbajtőr, egyéni: Szász Emese a 32 között kiesett

VÍZILABDA:
nők, A csoport, 1. forduló: Egyesült Államok-Magyarország 14-13

Legkeresettebb kulcsszavak