banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – Az augusztus 6. műsor

A londoni olimpia programja: augusztus 6.,
hétfő (éremosztás 18 számban):

————————————————

GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: női csoportmérkőzések
20-23:45 ó: női csoportmérkőzések

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-1 ó: férfi csoportmérkőzések

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 ó: férfi kisöbű szabadpuska, 3×40 lövéses összetett, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfi trap alapverseny, 2. nap, döntő

KAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:50 ó: férfiak: C-1 1000 m, előfutamok (VAJDA ATTILA), középfutamok, K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok (DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND), középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok (SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA), középfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 ó: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
12:15 ó: Argentína-Tunézia
17:15 ó: Izland – Nagy-Britannia
22:15 ó: Franciaország-Svédország
B csoport:
10:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
15:30 ó: Dánia-Koreai Köztársaság
20:30 ó: Spanyolország-Horvátország

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 5
11-13:20 ó: férfiak: 800 m, előfutamok (KAZI TAMÁS), diszkoszvetés, selejtező (KŐVÁGÓ ZOLTÁN), nők: 100 m gát, előfutamok, 1500 m, előfutamok, súlylökés, selejtező (MÁRTON ANITA)
19:50-22:40 ó: férfiak: 400 m döntő, 400 m gát, döntő, nők: 200 m, előfutamok, 400 m gát, elődöntő, 3000 m akadály, döntő, rúdugrás, döntő, súlylökés, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 ó: női csapatverseny, elődöntő
15:30-18:30 ó: férfi csapatverseny, elődöntő
20-23 ó: férfi csapatverseny, elődöntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 ó: Kazahsztán-Horvátország
12:20 ó: Görögország-Ausztrália
20:40 ó: Spanyolország-Olaszország
B csoport:
15:10 ó: Románia-Szerbia
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
19:20 ó: Nagy-Britannia – Montenegró

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 2
13-19 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR) éremfutam, nők: Laser Radial éremfutam

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 3
14-16:45 ó: férfiak: kötöttfogás – 60 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 84 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 120 kg, előcsatározások (DEÁK BÁRDOS MIHÁLY), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45-21:15 ó: férfiak: kötöttfogás – 60 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 84 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 ó: női 51 kg, negyeddöntő, női 60 kg, negyeddöntő, női 75 kg, negyeddöntő
21:30-0:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
15-18:30 ó: díjugratás, egyéni selejtező, csapatverseny döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 3
15-17:20 ó: szerenkénti döntők – férfiak: gyűrű, ugrás, nők: felemáskorlát

MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)
16-18:10 ó: páros, szabadprogram

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 ó: férfi 105 kg, B csoport
20-22 ó: férfi 105 kg, A csoport

KERÉKPÁR (Velodrome) – 1
17-19:55 ó: férfiak: sprint, elődöntő, döntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért

LABDARÚGÁS (London – Wembley, Manchester)
18-20 ó: női elődöntő
20:45-22:45 ó: női elődöntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
19-20:50 ó: férfi negyeddöntő
23-0:50 ó: férfi negyeddöntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
20-23:30 ó: férfiak, 3 m selejtező

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak