banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – Az augusztus 4. műsor

A londoni olimpia programja: augusztus 4., szombat (éremosztás 24 számban):
————————————————


GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: női csoportmérkőzések
20-23:45 ó: női csoportmérkőzések

TOLLASLABDA (Wembley Arena) – 2
10-13 ó: férfi páros, elődöntő, női bronzmérkőzés
14:30-18 ó: női egyes, bronzmérkőzés, döntő, női páros, döntő

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-1 ó: férfi csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-11:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
14-15:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
18:20:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
22-23:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
10-17:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzéssek az 5-8. helyért, elődöntő
19-21:50 ó: bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 ó: női kisöbű sportpuska, összetett, alapverseny, döntő, női trap, alapverseny, döntő

TRIATLON (Hyde Park) – 1
10-12:40 ó: női verseny (KOVÁCS ZSÓFIA)

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 ó: férfiak: négyes, helyosztó futam, döntő, könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, döntő, nők: könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 ó: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 ó: Tunézia – Nagy-Britannia
15:30 ó: Svédország-Argentína
20:30 ó: Izland-Franciaország
B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia
17:15 ó: Horvátország-Dánia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) – 6
11-14:45 ó: férfiak: 100 m, selejtező futamok, előfutamok, 400 m, előfutamok (DEÁK NAGY MARCELL), nők: 3000 m akadály, selejtező futamok, rúdugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, távolugrás, gerelyhajítás)
18-19:30 ó: férfi 20 km-es gyaloglás (HELEBRANDT MÁTÉ)
19:50-23:05 ó: férfiak: 400 m gát, elődöntő, 10 000 m, döntő, távolugrás, döntő, nők: 100 m, elődöntő, döntő, 400 m, elődöntő, diszkoszvetés, döntő, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 800 m)

KERÉKPÁR (Velodrome) – 1
11-12:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, sprint, selejtező, a nyolcaddöntőbe jutásért
17-19:40 ó: férfiak: Omnium, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal, sprint, vigaszág a nyolcaddöntőbe jutásért, nyolcaddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért, nők: üldözéses csapatverseny, 1. forduló, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló
15:30-18:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő
20-23 ó: női csapatverseny, negyeddöntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Ausztrália
15:10 ó: Görögország-Spanyolország
16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán
B csoport:
11 ó: Montenegró-Románia
19:20 ó: MAGYARORSZÁG – NAGY-BRITANNIA
20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11:30-15:15 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

LABDARÚGÁS (Manchester, London – Wembley, Newcastle, Cardiff)
13-15 ó: férfi negyeddöntő
15:30-17:30 ó: férfi negyeddöntő
18-20 ó: férfi negyeddöntő
20:30-22:30 ó: férfi negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
11-19 ó: nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)

TENISZ (Wimbledon) – 2
13-21:30 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés
15-21:30 ó: férfi páros, döntő, női egyes, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő, férfi 81 kg, nyolcaddöntő
21:30-0:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő, férfi 81 kg, nyolcaddöntő

GUMIASZTAL (North Greenwich Arena) – 1
15-17:15 ó: női verseny, selejtező, döntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
15:30-17:10 ó: nők, 3 m, elődöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 ó: férfi 94 kg, B csoport
20-22 ó: férfi 94 kg, A csoport

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
20:30-22 ó: férfiak: 1500 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő, nők: 50 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak