banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – Az augusztus 3. műsor

A londoni olimpia programja: augusztus 3., péntek (éremosztás 23 számban):
————————————————


GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 ó: férfi csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-11:45 ó: férfi nyolcaddöntő
15-17:20 ó: férfi egyéni, negyeddöntő, elődöntő, párharc a bronzéremért, döntő

TOLLASLABDA (Wembley Arena) – 1
10-13 ó: női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés
14:30-18 ó: férfi egyes, elődöntő, vegyespáros, döntő

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: női csoportmérkőzés
15:30-19:30 ó: női csoportmérkőzések
21-1 ó: női csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-11:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
14-15:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
18-19:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
22-23:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-17:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap, döntő, férfi kisöbű szabadpuska, fekvő, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi plusz 100 kg, előcsatározások (BOR BARNA), negyeddöntő, női plusz 78 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi plusz 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női plusz 78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 5
10:30-13:50 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő, négypár, helyosztó futam, döntő, nők: kétpár, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: női csoportmérkőzések
21-0:30 ó: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 ó: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 ó: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 2
11-14:45 ó: férfiak: 400 m gát, előfutamok, 3000 m akadály, előfutamok (MINCZÉR ALBERT), kalapácsvetés, selejtező (PARS KRISZTIÁN), súlylökés, selejtező (KÜRTHY LAJOS), nők: 100 m, előfutamok, 400 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 100 m gát, magasugrás)
20-22:55 ó: férfiak: 1500 m, előfutamok, távolugrás, selejtező, súlylökés, döntő, nők: 100 m, előfutamok, 10 000 m, döntő, diszkoszvetés, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, súlylökés, 200 m)

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:50 ó: férfiak: 1500 m gyors (GYURTA GERGELY, KIS GERGŐ), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 50 m gyors (DARA ESZTER), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok
20:30-21:50 ó: férfiak: 50 m gyors, döntő, 100 m pillangó, döntő, nők: 50 m gyors, elődöntő, 200 m hát, döntő, 800 m gyors, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 ó: női csapatverseny, 1. forduló
15:30-18:30 ó: női csapatverseny, 1. forduló
20-23 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 ó: férfi 85 kg, B csoport, női 75 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 75 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 85 kg, A csoport

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 ó: férfi kard, csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19-20:50 ó: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, döntő

LOVASSPORT (Greenwich Park)
12-16:30 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap

LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)
13-15 ó: női negyeddöntő
15:30-17:30 ó: női negyeddöntő
18-20 ó: női negyeddöntő
20:30-22:30 ó: női negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial

TENISZ (Wimbledon)
13-21 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-16:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő
21:30-23:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő

GUMIASZTAL (North Greenwich Arena) – 1
15-17:15 ó: férfi verseny, selejtező, döntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 ó: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:40 ó: Kína-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 ó: Oroszország-Ausztrália
19:20 ó: Nagy-Britannia – Olaszország

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
15:30-18:30 ó: nők, 3 m, selejtező (BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA)

KERÉKPÁR (Velodrome) – 2
17-19:55 ó: férfiak: csapat üldözéses verseny, 1. forduló, döntő, nők: Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló, döntő, csapat üldözéses verseny, selejtező

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak