banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – Az augusztus 2. műsor

A londoni olimpia programja: augusztus 2., csütörtök (éremosztás 18 számban):
————————————————


GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: női csoportmérkőzések
20-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-11:45 ó: női egyéni, nyolcaddöntő
15-17:20 ó: női egyéni, negyeddöntő, párharc a 3. helyért, döntő

TOLLASLABDA (Wembley Arena)
10-12 ó: férfi páros, negyeddöntő
13:30-16:30 ó: női egyes, negyeddöntő, vegyespáros, elődöntő
18-21 ó: férfi egyes, negyeddöntő, női páros, elődöntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 ó: férfi és női selejtező
15:30-19:20 ó: férfi és női selejtező
21-0:50 ó: férfi és női selejtező, szerencsés vesztes kör

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-1 ó: férfi csoportmérkőzések

VÍVÁS (ExCeL) – 1
10-17:30 ó: női tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19-21:50 ó: női tőr csapat, bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-17:15 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap, férfi duplatrap (BOGNÁR RICHÁRD), alapverseny, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 ó: férfiak: négyes, elődöntő, könnyűsúlyú négyes, helyosztó futam, döntő, kétpár, helyosztó futam, döntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő, nők: nyolcas, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi 100 kg, előcsatározások, negyeddöntő, női 78 kg, előcsatározások (JOÓ ABIGÉL), negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 ó: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
12:15 ó: Franciaország-Tunézia
17:15 ó: Nagy-Britannia – Argentína
22:15 ó: Svédország-Izland
B csoport:
10:30 ó: Spanyolország – Koreai Köztársaság
15:30 ó: HORVÁTORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:30 ó: Szerbia-Dánia

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:10 ó: férfiak: 50 m gyors (TAKÁCS KRISZTIÁN), 100 m pillangó (PULAI BENCE), előfutamok, nők: 200 m hát (SZEKERES DORINA), 800 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA), előfutamok
20:30-22:05 ó: férfiak: 50 m gyors, elődöntő, 100 m pillangó, elődöntő, 200 m hát, döntő, 200 m vegyes, döntő, nők: 200 m hát, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11-13 ó: férfi elődöntő
15:30-17:30 ó: férfi bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 ó: Spanyolország-Ausztrália
12:20 ó: Kazahsztán-Görögország
20:40 ó: Olaszország-Horvátország
B csoport:
15:10 ó: Szerbia-Montenegró
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA
19:20 ó: Nagy-Britannia – Egyesült Államok

LOVASSPORT (Greenwich Park)
12-16:30 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 1. nap

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 ó: férfi és női egyes, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő, vegyespáros, negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
11-19 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Csillaghajó, nők: 470-es, Elliott 6m

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-16:30 ó: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő
21:30-23:30 ó: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-2
14:30-18 ó: férfi C-2, elődöntő, döntő, női K-1, elődöntő, döntő

KERÉKPÁR (Velodrome) – 2
17-19:30 ó: férfiak: csapat, üldözéses verseny, selejtező, csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, döntő, nők: csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-19:30 ó: női egyéni összetett, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak