banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – Az augusztus 1. műsor

A londoni olimpia programja: augusztus 1., szerda (éremosztás 20 számban):

———————————————


GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-23:45 ó: férfi csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-20 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért

TOLLASLABDA (Wembley Arena)
10-12 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő
13:30-16:30 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő
18-22 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: női csoportmkérkőzések
15:30-19:30 ó: női csoportmérkőzések
21-1 ó: női csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 ó: férfi és női selejtező
15:30-19:20 ó: férfi és női selejtező
21-0:50 ó: férfi és női selejtező

VÍVÁS (ExCeL) – 2
10-16:40 ó: férfi párbajtőr egyéni (IMRE GÉZA), a negyeddöntőig, női kard egyéni, a negyeddöntőig
18:30-22:20 ó: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női kard egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-17:15 ó: női sportpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi 90 kg, előcsatározások (MADARÁSZ TAMÁS), negyeddöntő, női 70 kg, előcsatározások (MÉSZÁROS ANETT), negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 70 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, elődöntő, nyolcas, helyosztó futamok, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, négypár, elődöntő, nők: kormányos nélküli kettes, helyosztó futam, döntő, négypár, helyosztó futam, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: női csoportmérkőzések
21-0:30 ó: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 ó: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 ó: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-14:05 ó: férfiak: 200 m hát (BALOG GÁBOR, BERNEK PÉTER), 200 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m gyors (DARA ESZTER), 200 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok
20:30-22:35 ó: férfiak: 200 m hát, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő, nők: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11-13 ó: férfi egyes, negyeddöntő
15:30-18:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés, döntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 ó: férfi 77 kg, B csoport, női 69 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 69 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 77 kg, A csoport

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 ó: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: 49-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), nők: szörf (DETRE DIÁNA), Elliott 6m, Laser Radial

KERÉKPÁR (Hampton Court Palace) – 2
13:30-14:45 ó: női időfutam
15:15-17:05 ó: férfi időfutam

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 ó: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő
21:30-0:30 ó: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-1
14:30-17:05 ó: férfi K-1, elődöntő, döntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 ó: MAGYARORSZÁG-KÍNA
19:20 ó: Spanyolország-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 ó: Olaszország-Oroszország
20:40 ó: Nagy-Britannia – Ausztrália

LABDARÚGÁS (Newcastle, Glasgow, London – Wembley, Cardiff, Manchester, Coventry)
15:30-17:30 ó: férfi csoportmérkőzések
18-21:45 ó: férfi csoportmérkőzések

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:15 ó: férfiak: szinkron, 3 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-20:35 ó: férfi egyéni összetett, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak