banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A vasárnapi műsor

A vasárnapi versenynapon, melyen 14 számban osztanak érmeket, a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott, illetve a férfi kézilabdacsapat is megkezdi szereplését a londoni olimpián.


július 29., vasárnap (éremosztás 14 számban):
———————————————
TOLLASLABDA (Wembley Aréna)
csoportmérkőzések:
9:30 ó: férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros, vegyes páros

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
nők:
A csoport:
11:45 ó: Hollandia-Belgium
14:45 ó: Kína-Koreai Köztársaság
20 ó: Nagy-Britannia – Japán
B csoport:
9:30 ó: Új-Zéland – Ausztrália
17 ó: Argentína – Dél-afrikai Köztársaság
22:15 ó: Németország-Egyesült Államok

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground – Lord’s Krikett Pálya) – 1
10 ó: női csapatverseny, kiesés szakasz
19 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
FÉRFIAK:
A csoport:
10 ó: Nigéria-Tunézia
15:30 ó: Egyesült Államok-Franciaország
23:15 ó: Argentína-Litvánia
B csoport:
12:15 ó: Brazília-Ausztrália
17:45 ó: Spanyolország-Kína
21 ó: Oroszország – Nagy-Britannia

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade – A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)
10 ó: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL központ)
10 ó: női egyes 2. forduló – 11 ó: PÓTA GEORGINA-Tian Yuan (horvát)
12 ó: férfi egyes 2. forduló – 15:30 ó: ZWICKL DÁNIEL-ALEKSANDAR KARAKASEVIC (szerb)
19 ó: női egyes, 3. forduló

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks – Királyi Tüzérségi Laktanya) – 2
10 ó: női légpisztoly, alapverseny – CSONKA ZSÓFIA
10 ó: női skeet, alapverseny
12:45 ó: NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ
15 ó: NŐI SKEET, DÖNTŐ

TORNA (North Greenwich Arena)
10:30 ó: női selejtező – BÖCZÖGŐ DORINA

CSELGÁNCS (ExCeL központ) – 2
10:30 ó: női 52 kg, férfi 66 kg, előcsatározások – 10:37 ó: UNGVÁRI MIKLÓS-Adzsmal Faizzada (afgán)
17 ó: NŐI 52 KG, FÉRFI 66 KG, DÖNTŐ

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
előfutamok, reményfutamok:
10:30-12:50 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, előfutamok – 12:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS -, könnyűsúlyú négyes, reményfutam, egypár, reményfutamok, kétpár, reményfutam; nők: nyolcas, előfutamok, egypár, reményfutamok, könnyűsúlyú kétpár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak:
A csoport:
10:30 ó: Nagy-Britannia – Bulgária
15:45 ó: Ausztrália-Argentína
21 ó: Olaszország-Lengyelország
B csoport:
12:30 ó: Oroszország-Németország
17:45 ó: Egyesült Államok-Szerbia
23 ó: Brazília-Tunézia

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 ó: Izland-Argentína
15:30 ó: Svédország-Tunézia
20:30 ó: Franciaország – Nagy-Britannia
B csoport:
12:15 ó: Horvátország-Koreai Köztársaság
17:15 ó: Spanyolország-Szerbia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-DÁNIA

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11 ó: lovastusa – egyéni és csapatverseny, díjlovaglás, 2. nap

ÚSZÁS (Vizes Központ) – 4
előfutamok:
11 ó: női 100 m hát – 11:03 ó: POVÁZSAY ESZTER (2. futam)
11:20 ó: férfi 200 m gyors – 11:35 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)
11:43 ó: női 100 m mell – 11:46 ó: SZTANKOVICS ANNA (2. futam)
12:03 ó: férfi 100 m hát – 12:09 ó: BOHUS RICHÁRD (3. futam)
12:23 ó: női 400 m gyors – 12:37 ó: RISZTOV ÉVA (3. futam), 12:49 ó: KAPÁS BOGLÁRKA (5. futam)
12:56 ó: férfi 4×100 m gyorsváltó – 2. futam, 13:01 ó: MAGYARORSZÁG (CSEH LÁSZLÓ, BERNEK PÉTER, KIS GERGŐ, TAKÁCS KRISZTIÁN)
elődöntők, döntők:
20:30 ó: NŐI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ
20:37 ó: férfi 200 m gyors, elődöntő
20:50 ó: női 100 m mell, elődöntő
21:11 ó: FÉRFI 100 M MELL, DÖNTŐ (GYURTA DÁNIEL)
21:18 ó: NŐI 400 M GYORS, DÖNTŐ
21:28 ó: férfi 100 m hát, elődöntő
21:49 ó: női 100 m hát, elődöntő
22 ó: FÉRFI 4X100 M GYORS, DÖNTŐ

SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) – 2
16:30 ó: NŐI 53 KG, A CSOPORT
20 ó: FÉRFI 56 KG, A CSOPORT

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfiak:
A csoport:
11 ó: Görögország-Horvátország
12:20 ó: Kazahsztán-Spanyolország
15:10 ó: Olaszország-Ausztrália
B csoport:
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
19:20 ó: Románia – Nagy-Britannia
20:40 ó: Montenegró-Egyesült Államok

VÍVÁS (ExCeL központ) – 1
11:30 ó: férfi kard, egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig – a 32 között, 12:30 ó: SZILÁGYI ÁRON
19: férfi kard, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:10 ó)

TENISZ (Wimbledon)
1. forduló:
12:30-21 ó: férfi egyes, női egyes – 12:30 ó: BABOS TÍMEA-Galina Voszkobojeva (kazah) -, férfi páros, női páros – 16:30 ó körül: BABOS, SZÁVAY ÁGNES-Lucie Hradecka, Andrea Hlavackova (cseh)

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
13 ó: NŐI MEZŐNYVERSENY, 140 km

LABDARÚGÁS
férfiak, 2. forduló:
A csoport (Wembley Stadion):
18 ó: Szenegál-Uruguay
20:45 ó: Nagy-Britannia – Egyesült Arab Emírségek
B csoport (Coventry Városi Stadion):
15:30 ó: Mexikó-Gabon
18:15 ó: Koreai Köztársaság-Svájc
C csoport (Manchester, Old Trafford)
13 ó: Egyiptom – Új-Zéland
16 ó: Brazília-Fehéroroszország
D csoport (Newcastle, St. James Park)
18 ó: Japán-Marokkó
20:45 ó: Spanyolország-Honduras

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: Finndingi, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)
14:30 ó: férfi C-1, K-1, előfutamok

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)
14:30 ó: férfi 60, 69 kg, a 16 közé jutásért – 21:45 ó: VARGA MIKLÓS-Evaldas Petrauskas (litván)

MŰUGRÁS (Vizes Központ) – 1
16 ó: NŐK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak