banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A szerdai műsor (aug. 1)

A londoni olimpia keddi versenynapján 20 számban osztanak érmeket, köztük Gyurta Dániel erős számában, a 200 méteres mellúszásban.


augusztus 1., szerda (éremosztás 20 számban):
———————————————
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
9:30 ó: Spanyolország-Ausztrália
17 ó. Dél-afrikai Köztársaság – Nagy-Britannia
20 ó: Pakisztán-Argentína
B csoport:
11:45 ó: Belgium-Hollandia
14:45 ó: Új-Zéland – India
22:15 ó: Koreai Köztársaság-Németország

ÍJÁSZAT (Lord’s krikettpálya – Lord,s Cricket Ground)
10 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért

TOLLASLABDA (Wembley Aréna)
10 ó: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
nők, 3. forduló:
A csoport:
12:15 ó: Kína-Angola
21 ó: Horvátország-Csehország
23:15 ó: Egyesült Államok-Törökország
B csoport:
10 ó: Kanada-Franciaország
15:30 ó: Ausztrália-Brazília
17:45 ó: Nagy-Britannia – Oroszország

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája – Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női selejtező

VÍVÁS (ExCeL) – 2
10 ó: férfi párbajtőr egyéni, 32-es tábla a negyeddöntőig – 10 ó: IMRE GÉZA-Abdelkarim el-Hauari (marokkói)
14:10 ó: női kard egyéni 32-es tábla a negyeddöntőig
18:30 ó: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21 Ó)
19:30 ó: női kard egyéni, elődöntő, DÖNTŐ (21:30 ó)

SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya – The Royal Artillery Barracks) – 1
10 ó: női sportpisztoly 30+30 lövés, alapverseny – CSONKA ZSÓFIA
16:30 ó: NŐI SPORTPISZTOLY 30+30 LÖVÉS, DÖNTŐ

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30 ó: férfi 90 kg, előcsatározások a negyeddöntőig – MADARÁSZ TAMÁS (a nyolcaddöntőben kezd)
11:20 ó: női 70 kg, előcsatározások negyeddöntőig – MÉSZÁROS ANETT (a nyolcaddöntőben kezd)
17 ó: NŐI 70 KG, DÖNTŐ
17:10 ó: FÉRFI 90 KG, DÖNTŐ

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, elődöntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, négypár, elődöntő,
11:10 ó: NŐI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ, helyosztó futam
11:20 ó: NŐI NÉGYPÁR, DÖNTŐ, helyosztó futam
11:30 ó: FÉRFI NYOLCAS, DÖNTŐ, helyosztó futamok

RÖPLABDA (Earls Court)
nők, 3. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Dominikai Köztársaság-Japán
12:30 ó: Algéria-Oroszország
17:45 ó: Nagy-Britannia – Olaszország
B csoport:
15:45 ó: Szerbia-Törökország
21 ó: Egyesült Államok-Kína
23 ó: Brazília-Koreai Köztársaság

KÉZILABDA (Copper Box)
nők, 3. forduló:
A csoport:
12:15 ó: Montenegró-Angola
17:15 ó: Nagy-Britannia-Brazília
22:15 ó. Oroszország-Horvátország
B csoport:
10:30 ó: Norvégia-Koreai köztársaság
15:30 ó: Franciaország-Svédország
20:30 ó: Spanyolország-Dánia

ÚSZÁS (Vizesközpont) – 4
előfutamok:
11:00 ó: női 100 m gyors – 11:06 ó: DARA ESZTER (3. futam)
11:25 ó: férfi 200 m hát – BALOG GÁBOR (2. futam), 11:29 ó: BERNEK PÉTER (3. futam)
11.43 ó: női 200 m mell – SZTANKOVICS ANNA (1. futam)
12:14 ó: férfi 200 m vegyes – CSEH LÁSZLÓ (3. futam), 12:21 ó: VERRASZTÓ DÁVID (5. futam)
elődöntők, döntők:
20:30 ó: FÉRFI 200 MELL, DÖNTŐ – GYURTA DÁNIEL?
20:38 ó: női 100 m gyors, elődöntő
20:49 ó: férfi 200 m hát, elődöntő
21:12 ó: NŐI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ – HOSSZÚ KATINKA?, JAKABOS ZSUZSANNA?
21:20 ó: FÉRFI 100 M GYORS, DÖNTŐ
21:27 ó: női 200 m mell, elődöntő
21:41 ó: férfi 200 m vegyes, elődöntő
22:04 ó: NŐI 4×200 M GYORSVÁLTÓ

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11 ó: férfi egyes, negyeddöntő
15:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés
16:30 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
16:30 ó: NŐI 69 KG, A CSOPORT
20 ó: FÉRFI 77 KG, A CSOPORT

TENISZ (Wimbledon)
12:30 ó: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: 49-es, Laser (5. és 6. futam: 13:05 ó) – BERECZ ZSOMBOR, szörf (3. és 4. futam: 13 ó) – GÁDORFALVI ÁRON, nők: szörf (3. és 4. futam: 15 ó) – DETRE DIÁNA, Elliott 6m, Laser Radial

KERÉKPÁR (Hampton Court Palace) – 2
13:30 ó: NŐI IDŐFUTAM
15:15 ó: FÉRFI IDŐFUTAM

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) – 1
14:30 ó: férfi K-1, elődöntő, döntő
16:30 ó: FÉRFI K-1, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
nők, 2. forduló:
A csoport:
15:10 ó: MAGYARORSZÁG-KÍNA
19:20 ó: Spanyolország-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 ó: Olaszország-Oroszország
20:40 ó: Nagy-Britannia – Ausztrália

LABDARÚGÁS
férfiak, 3. forduló:
A csoport:
20:45 ó: Szenegál-Egyesült Arab Emírségek (Coventry Városi Stadion)
20:45 ó: Nagy-Britannia – Uruguay (Cardiff, Millenium Stadion)
B csoport:
18 ó: Mexikó-Svájc (Cardiff, Millenium Stadion)
18 ó: Koreai Köztársaság-Gabon, London, Wembley Stadion)
C csoport:
15:30 ó: Brazília – Új-Zéland (Newcastle, St. James’ Park)
15:30 ó: Egyiptom-Fehéroroszország (Glasgow, Hampden Park)
D csoport:
18 ó: Japán-Honduras (Coventry Városi Stadion)
18 ó: Spanyolország-Marokkó (Manchester, Old Trafford)

MŰUGRÁS (Vizesközpont) – 1
16-17:15 ó: FÉRFIAK, SZINKRON, 3 M, DÖNTŐ

TORNA (North Greenwich csarnok) – 1
17:30 ó: FÉRFI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak