banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A pénteki műsor (aug. 3)

A londoni olimpia pénteki versenynapján – melyen 22 számban osztanak érmeket – bemutatkozik a kalapácsvetés selejtezőjében az Európa-bajnok Pars Krisztián.


augusztus 3., péntek (éremosztás 22 számban):
———————————————
magyar vonatkozású program:
SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya – The Royal Artillery Barracks) – 2
10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, alapverseny – SIDI PÉTER
11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap
13 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, FEKVŐ, DÖNTŐ
15:30 ó: FÉRFI GYORSTÜZELŐ PISZTOLY, DÖNTŐ

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30 ó: férfi +100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig – BOR BARNA-Luuk Verbij (holland) (10:44 ó)
11:26 ó, női +78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig
15 ó: férfi +100 kg, női +78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés
17 ó: NŐI +78 KG, DÖNTŐ
17:10 ó: FÉRFI +100 KG, DÖNTŐ

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 2
délelőtti program:
11 ó: férfi súlylökés, selejtező – KÜRTHY LAJOS
11:05: női hétpróba, 100 m gát – FARKAS GYÖRGYI (1. forduló)
11:25 ó: női hármasugrás, selejtező
11:40 ó: női 100 m, selejtezőfutam
12:15 ó: női hétpróba, magasugrás – FARKAS GYÖRGYI
12:15 ó: férfi 400 m gát, előfutam
12:20 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, A csoport
13 ó: női 400 m, előfutam
13:45 ó: férfi kalapácsvetés, selejtező, B csoport – PARS KRISZTIÁN
14 ó: férfi 3000 m akadály, előfutam – MINCZÉR ALBERT (3. futam, 14:30 ó)
esti program:
20 ó: női hétpróba, súlylökés – FARKAS GYÖRGYI
20:05 ó: női 100 m, középfutam
20:10 ó: női diszkosz, selejtező
20:50 ó: férfi távolugrás, selejtező
21:05 ó: férfi 1500 m, előfutam
21:30 ó: FÉRFI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ
21:45 ó: női hétpróba, 200 m – FARKAS GYÖRGYI
22:25 ó: NŐI 10 000 M, DÖNTŐ

ÚSZÁS (Vizesközpont) – 4
előfutamok:
11 ó: női 50 m gyors – DARA ESZTER (6. futam, 11:12 ó)
11:24: férfi 1500 m gyors, – KIS GERGŐ (2. futam, 11:42 ó), GYURTA GERGELY (3. futam, 11:59 ó)
12:35 ó: női 4×100-as vegyesváltó – MAGYARORSZÁG (1. futam)
12:49 ó: férfi 4×100-as vegyesváltó – MAGYARORSZÁG (2. futam, 12:55 ó)
elődöntők, döntők:
20:30 ó: NŐI 200 M HÁT, DÖNTŐ
20:38 ó: FÉRFI 100 M PILLANGÓ, DÖNTŐ
20:45 ó: NŐI 800 M GYORS, DÖNTŐ – KAPÁS BOGLÁRKA
21:09 ó: FÉRFI 50 M GYORS, DÖNTŐ
21:25 ó: női 50 m gyors, elődöntő


VITORLÁZÁS
(Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR – 7. és 8. futam 13 ó), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
nők, 3. forduló:
A csoport:
15:10 ó: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:40 ó: Kína-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 ó: Oroszország-Ausztrália
19:20 ó: Nagy-Britannia – Olaszország

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
15:30 ó: női 3 m, selejtező – BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA

nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
férfiak, 3. forduló:
A csoport:
9:30 ó: Ausztrália-Argentína
17 ó: Nagy-Britannia – Pakisztán
20 ó: Dél-afrikai Köztársaság-Spanyolország
B csoport:
11:45 ó: Hollandia – Új-Zéland
14:45 ó: Németország-India
22:15 ó: Belgium-Koreai Köztársaság

ÍJÁSZAT (Lord’s krikettpálya) – 1
10 ó: férfi egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)

TOLLASLABDA (Wembley Aréna) – 1
10 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés
16 ó: vegyespáros, DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
nők, 4. forduló:
A csoport:
10 ó: Angola-Horvátország
17:45 ó: Törökország-Kína
23:15 ó: Csehország-Egyesült Államok
B csoport:
12:15 ó: Oroszország-Ausztrália
15:30 ó: Brazília-Kanada
21 ó: Franciaország – Nagy-Britannia

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája – Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női nyolcaddöntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 4
12:30 ó: FÉRFI NÉGYPÁR, DÖNTŐ
12:50 ó: FÉRFI KORMÁNYOS NÉLKÜLI KETTES, DÖNTŐ
13:10 ó: NŐI KÉTPÁR, DÖNTŐ
13:30 ó: FÉRFI EGYPÁR, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Earls Court)
nők, 4. forduló:
A csoport:
12:30 ó: Japán-Oroszország
17:45 ó: Nagy-Britannia – Dominikai Köztársaság
23 ó: Algéria-Olaszország
B csoport:
10:30 ó: Brazília-Kína
15:45 ó: Törökország-Koreai Köztársaság
21 ó: Egyesült Államok-Szerbia

KÉZILABDA (Copper Box)
nők, 4. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Angola – Nagy-Britannia
15:30 ó: Horvátország-Montenegró
17:15 ó: Oroszország-Brazília
B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Franciaország
20:30 ó: Spanyolország-Svédország
22:15 ó: Dánia-Norvégia

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: női csapatverseny, 1. forduló
20 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
16:30 ó: NŐI 75 KG, A CSOPORT
20 ó: FÉRFI 85 KG, A CSOPORT

LOVASSPORT (Greenwich Park)
12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap

VÍVÁS (ExCeL) – 1
12:30 ó: férfi kard, csapatverseny, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (19:45 ó)

LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)
nők, negyeddöntő:
13 ó: Svédország-Franciaország, Glasgow
15:30 ó: Egyesült Államok – Új-Zéland, Newcastle
18 ó: Brazília-Japán, Cardiff
20:30 ó: Nagy-Britannia – Kanada, Coventry

TENISZ (Wimbledon)
13 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő

GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) – 1
15 ó: férfi verseny, selejtező
16:26 ó: FÉRFI VERSENY, DÖNTŐ

KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) – 2
17 ó: férfi és női csapat üldözéses verseny, 1. forduló, női Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló
18:59 ó: FÉRFI CSAPAT ÜLDÖZÉSES VERSENY, DÖNTŐ
19:38 ó: NŐI KEIRIN, DÖNTŐ

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak