banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A keddi műsor

A londoni olimpia keddi versenynapján – melyen 15 számban osztanak érmeket – második csoportmérkőzését játssza majd a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.


július 31., kedd (éremosztás 15 számban):
—————————————–
TOLLASLABDA (Wembley Aréna)
csoportmérkőzések:
9:30 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
nők, 2. forduló:
A csoport:
9:30 ó Hollandia-Japán
14:45 ó: Belgium-Kína
17 ó: Nagy-Britannia – Koreai Köztársaság
B csoport:
11:45 ó: Dél-afrikai Köztársaság – Új-Zéland
20 ó: Argentína-Egyesült Államok
22:15 ó: Németország-Ausztrália

ÍJÁSZAT (Lord’s Cricket Ground – Lord’s Krikett Pálya)
10 ó: férfi és női egyéni, a 32 közé jutásért, nyolcaddöntőbe jutásért

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
15:30 ó: Litvánia-Nigéria
21 ó: Franciaország-Argentína
23:15 ó: Tunézia-Egyesült Államok
B csoport:
10 ó: Kína-Oroszország
12:15 ó: Ausztrália-Spanyolország
15:45 ó: Nagy-Britannia – Brazília

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade – A Királyi Lovastestőrség Laktanyája)
10 ó: férfi selejtező
12 ó: női selejtező

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks – Királyi Tüzérségi Laktanya) – 1
10 ó: férfi skeet alapverseny, 2. nap
15 ó: FÉRFI SKEET, DÖNTŐ

CSELGÁNCS (ExCeL központ) – 2
10:30: férfi 81 kg, előcsatározások (11:12 ó: CSOKNYAI LÁSZLÓ-Putu Wiradamungga (thaiföldi) – a 16 közé jutásért); női 63 kg, előcsatározások
17 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ
17:10 ó: FÉRFI 81 KG, DÖNTŐ

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30 ó: férfiak: négyes reményfutam, könnyűsúlyú négyes elődöntő, egypár negyeddöntő, kétpár elődöntő, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok (11:30 ó: HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), nők: egypár negyeddöntő, kétpár reményfutam, könnyűsúlyú kétpár reményfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
12:30 ó: Lengyelország-Bulgária
15:45 ó: Olaszország-Argentína
21 ó: Nagy-Britannia – Ausztrália
B csoport:
10:30 ó: Szerbia-Tunézia
17:45 ó: Egyesült Államok-Németország
23 ó: Brazília-Oroszország

KÉZILABDA (Copperbox)
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Tunézia-Izland
15:30 ó: Nagy-Britannia – Svédország
22:15 ó: Argentína-Franciaország
B csoport:
12:15 ó: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG
17:15 ó: Szerbia-Horvátország
20:30 ó: Dánia-Spanyolország

ÚSZÁS (Vizesközpont) – 4
előfutamok:
11 ó: férfi 100 m gyors – 11:11 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)
11:23 ó: női 200 m pillangó – 11:31 ó: HOSSZÚ KATINKA (3. futam), 11:35 ó: JAKABOS ZSUZSANNA (4. futam)
11:40 ó: férfi 200 m mell – 11:48 ó: GYURTA DÁNIEL (3. futam), 11:52 ó: MOLNÁR ÁKOS (4. futam)
12:02 ó: férfi 4×200 m gyorsváltó – MAGYARORSZÁG (1. futam)
elődöntők, döntők:
20:30 ó: férfi 100 m gyors, elődöntő
20:41 ó: NŐI 200 M GYORS, DÖNTŐ
20:49 ó: FÉRFI 200 M PILLANGÓ, DÖNTŐ
20:57 ó: női 200 m pillangó, elődöntő
21:20 ó: férfi 200 m mell, elődöntő
21:43 ó: NŐI 200 M VEGYES, DÖNTŐ
21:51 ó: FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ, DÖNTŐ

ASZTALITENISZ (ExCeL központ)
11 ó: női egyes, negyeddöntő
17 ó: női egyes, elődöntő
21 ó: férfi egyes, negyeddöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL központ) – 2
16:30 ó: NŐI 63 KG, A CSOPORT
20 ó: FÉRFI 69 KG, A CSOPORT

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
férfiak, 2. forduló:
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Spanyolország
15:10 ó: Ausztrália-Kazahsztán
16:30 ó: Görögország-Olaszország
B csoport:
11 ó: MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
19:20 ó: Szerbia – Nagy-Britannia
20:40 ó: Egyesült Államok-Románia

VÍVÁS (ExCeL központ) – 1
11:30 férfi tőr egyéni, 64-es tábla a negyeddöntőig
19 ó: férfi tőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:40 ó)

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 2
11:30 ó: LOVASTUSA CSAPATVERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ
15:30 ó: LOVASTUSA EGYÉNI VERSENY, DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ

TENISZ (Wimbledon)
12:30 ó: férfi és női egyes (BABOS TÍMEA?), 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (3. futam: 15 ó, 4. futam: 16:15 ó) – BERECZ ZSOMBOR, szörf (1. futam 13 ó, 2. futam 13:45 ó) – GÁDORFALVI ÁRON, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (1. futam: 15 ó, 2. futam: 15:45 ó) – DETRE DIÁNA

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL központ)
14:30: férfi 49 és 64 kg, a 16 közé jutásért: KÁTÉ GYULA-Eszlam Mohamed (egyiptomi) 17 ó

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Lee Valley Vadvízi Központ, Hertfordshire) – 1
14:30 ó: férfi C-1, elődöntő
16:06 ó: FÉRFI C-1, DÖNTŐ

LABDARÚGÁS (Newcastle, Manchester, Coventry, London – Wembley)
nők, 3. forduló:
E csoport:
20:45 ó: Új-Zéland – Kamerun, Coventry Városi Stadion
20:45 ó: Nagy-Britannia – Brazília, Wembley Stadion
F csoport:
15:30 ó: Japán – Dél-afrikai Köztársaság, Millennium Stadion, Cardiff
15:30 ó: Kanada-Svédország, St. James Park, Newcastle
G csoport:
18:15 ó: Egyesült Államok-Koreai NDK, Old Trafford, Manchester
18:15 ó: Franciaország-Kolumbia, St. James Park, Newcastle

MŰUGRÁS (Vizesközpont) – 1
16 ó: NŐI SZINKRONTORONYUGRÁS, DÖNTŐ

TORNA (North Greenwich Csarnok) – 1
17:30 ó: NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak