banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A keddi műsor (aug. 7)

A magyar női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért száll vízbe a londoni olimpia keddi versenynapján, melyen 21 számban avatnak bajnokot.

augusztus 7., kedd (éremosztás 21 számban):
——————————————-
magyar vonatkozású program:
KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)
10:30 ó: férfi K-4 1000 m, előfutamok – KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL (2. futam 10:38 ó), középfutamok
10:46 ó: férfi C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok
11:07 ó: női K-1 500 m, előfutamok – KOZÁK DANUTA (2. futam – 11:14 ó), középfutamok
11:35 ó: női K-2 500 m, előfutamok – KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA (3. futam – 11:49 ó), középfutamok

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 4
11 ó: női gerelyhajítás, selejtező, A csoport
11:10 ó: férfi 110 m gát, előfutamok – KISS DÁNIEL (5. futam – 11:38 ó), BAJI BALÁZS (6. futam – 11:45 ó)
11:45 ó: férfi hármasugrás, selejtező
11:55 ó: női 5000 m, előfutam
12:25 ó: női gerelyhajítás, selejtező, B csoport – JUHÁSZ VANDA
12:50 ó: férfi 200 m, előfutamok
20 ó: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ
20:05 ó: női távolugrás, selejtező
20:15 ó: női 100 m gát, elődöntő
20:45 ó: FÉRFI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ
20:55 ó: férfi 800 m, elődöntő
21:25 ó: női 200 m, elődöntő
22 ó: NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ
22:15 ó: FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 2
14 ó: kötöttfogás, 66 kg, előcsatározások (LŐRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő; 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45 ó: kötöttfogás, 66 kg, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03 ó: 66 KG, DÖNTŐ
20:48 ó: 96 KG, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
nők, az 5-8. helyért:
15:10 ó: Olaszország-Kína
19:20 ó: Oroszország – Nagy-Britannia
elődöntő:
16:30 ó: Egyesült Államok-Ausztrália
20:40 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30 ó: férfi plusz 105 kg, B csoport – NAGY PÉTER
20 ó: FÉRFI PLUSZ 105 KG, A CSOPORT


nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
férfiak, 5. forduló:
A csoport:
11:45 ó: Ausztrália-Pakisztán
14:45 ó: Argentína – Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Spanyolország – Nagy-Britannia
B csoport:
9:30 ó: Koreai Köztársaság-Hollandia
17 ó: India-Belgium
22:15 ó: Németország – Új-Zéland

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
11 ó: díjlovaglás, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ és egyéni középdöntő

KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) – 3
11 ó: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, második forduló
11:19 ó: NŐI OMNIUM (3 km-es egyéni üldözéses verseny, 10 km, scratch, 500 M-ES IDŐFUTAM – 17:53 ó)
18:26 ó: NŐI SPRINT, DÖNTŐ
18:57 ó: FÉRFI KEIRIN, DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Vizesközpont) – 1
11 ó: férfiak, 3 m, elődöntő
20 ó: FÉRFIAK, 3 M, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Copper Box)
nők, negyeddöntő:
11 ó: Brazília-Norvégia
14:30 ó: Spanyolország-Horvátország
18 ó: Oroszország-Koreai Köztársaság
21:30 ó: Franciaország-Montenegró

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
női csapatverseny:
12 ó: Koreai Köztársaság-Szingapúr, bronzmérkőzés
16:30 ó: Kína-Japán, DÖNTŐ

TRIATLON (Hyde Park) – 1
12:30: FÉRFI VERSENY

VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) – 2
13 ó: férfiak: 470-es, nők: 470-es, Elliott 6m
14 ó: FÉRFIAK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)
15 ó: NŐK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)

RÖPLABDA (Earls Court)
nők, negyeddöntő:
14 ó: Japán-Kína
16 ó: Oroszország-Brazília
20 ó: Egyesült Államok-Dominikai Köztársaság
22 ó: Olaszország-Koreai Köztársaság

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
nők, negyeddöntő:
15 ó: Egyesült Államok-Kanada
17:15 ó: Ausztrália-Kína
21 ó: Törökország-Oroszország
23:15 ó: Franciaország-Csehország

TORNA (North Greenwich csarnok) – 4
szerenkénti döntők:
férfiak:
15 ó: KORLÁT, DÖNTŐ
16:37 ó: NYÚJTÓ
nők:
15:47 ó: GERENDA, DÖNTŐ
17:23 ó: TALAJ, DÖNTŐ

MŰÚSZÁS (Vizesközpont) – 1
16 ó: PÁROS, DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája – Horse Guards Parade)
19 ó: férfi és női elődöntő

LABDARÚGÁS (London, Manchester)
férfiak, elődöntő:
18 ó: Mexikó-Japán, London, Wembley Stadion
20:45 ó: Koreai Köztársaság-Brazília, Manchester, Old Trafford

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
21:30 ó: férfi 52 és 69 kg, negyeddöntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak