banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A július 31. műsor

A londoni olimpia programja: július 31., kedd (éremosztás 15 számban):
—————————————-


TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
13:30-18 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
19:30-24 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező

GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: női csoportmérkőzések
20-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-18:40 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-1 ó: férfi csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 ó: férfi és női selejtező
15:30-19:20 ó: férfi és női selejtező
21-0:50 ó: férfi és női selejtező

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-16:15 ó: férfi skeet alapverseny, 2. nap, döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi 81 kg, előcsatározások (CSOKNYAI LÁSZLÓ), negyeddöntő, női 63 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 63 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-13:40 ó: férfiak: négyes, reményfutam, könnyűsúlyú négyes, elődöntő, egypár, negyeddöntő, kétpár, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, reményfutamok, nők: egypár, negyeddöntő, kétpár, reményfutam, könnyűsúlyú kétpár, reményfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 ó: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copperbox)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 ó: Tunézia-Izland
15:30 ó: Nagy-Britannia – Svédország
22:15 ó: Argentína-Franciaország
B csoport:
12:15 ó: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG
17:15 ó: Szerbia-Horvátország
20:30 ó: Dánia-Spanyolország

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:15 ó: férfiak: 100 m gyors (KOZMA DOMINIK), 200 m mell (GYURTA DÁNIEL, MOLNÁR ÁKOS), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 200 m pillangó (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), előfutamok
20:30-22:20 ó: férfiak: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő, nők: 200 m pillangó, elődöntő, 200 m gyors, döntő, 200 m vegyes, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-15 ó: női egyes, negyeddöntő
17-19 ó: női egyes, elődöntő
21-23 ó: férfi negyeddöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 ó: férfi 69 kg, B csoport, női 63 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 63 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 69 kg, A csoport

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Spanyolország
15:10 ó: Ausztrália-Kazahsztán
16:30 ó: Görögország-Olaszország
B csoport:
11 ó: MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
19:20 ó: Szerbia – Nagy-Britannia
20:40 ó: Egyesült Államok-Románia

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 ó: férfi tőr egyéni, a negyeddöntőig
19-21:30 ó: férfi tőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 2
11:30-17 ó: lovastusa egyéni és csapatverseny, díjugratás

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 ó: férfi és női egyes, 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:15 ó: férfi 49 és 64 kg (KÁTÉ GYULA), a 16 közé jutásért
21:30-0:15 ó: férfi 49 és 64 kg, a 16 közé jutásért

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-1
14:30-16:50 ó: férfi C-1, elődöntő, döntő

LABDARÚGÁS (Newcastle, Manchester, Coventry, London – Wembley)
15:30-20:15 ó: női csoportmérkőzések
18:15-20:15 ó: női csoportmérkőzés
20:45-22:45 ó: női csoportmérkőzések

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:10 ó: nők, szinkron, 10 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-19:40 ó: női csapatverseny, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak