banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A július 30. műsor

július 30., hétfő (éremosztás 12 számban):
——————————————


TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
13:30-18 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
19:30-24 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező

GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 ó: férfi csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-18:40 ó: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: női csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: női csoportmérkőzések
21-1 ó: női csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 ó: férfi és női selejtező
15:30-18:20 ó: férfi és női selejtező
21-0:50 ó: férfi és női selejtező

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-15:30 ó: férfi légpuska, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfi skeet, alapverseny, 1. nap

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi 73 kg, előcsatározások, negyeddöntő, női 57 kg (KARAKAS HEDVIG), előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 73 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 57 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:10 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, reményfutam, négyes, előfutamok, nyolcas, reményfutam, négypár, reményfutam, nők: kormányos nélküli kettes, reményfutam, kétpár, előfutamok, négypár, reményfutam

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: női csoportmérkőzések
21-0:30 ó: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copperbox)
10:30-13:45 ó: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 ó: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-12:40 ó: férfiak: 200 m pillangó (BICZÓ BENCE, CSEH LÁSZLÓ), előfutamok, nők: 200 m gyors (MUTINA ÁGNES), előfutamok, 200 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, VERRASZTÓ EVELYN), előfutamok
20:30-22:15 ó: férfiak: 200 m pillangó, elődöntő, 100 m hát, döntő, 200 m gyors, döntő, nők: 200 m gyors, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m hát, döntő, 100 m mell, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-15 ó: férfi egyes, 3. forduló
16:30-18:30 ó: női egyes, 4. forduló
20-22 ó: férfi egyes, 4. forduló

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 ó: férfi 62 kg, B csoport, női 58 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 58 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 62 kg, A csoport

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 ó: női párbajtőr, egyéni (SZÁSZ EMESE), a negyeddöntőig
19-21:30 ó: női párbajtőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 ó: férfi és női egyes és páros, 2. forduló

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser, szörf, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf

LOVASSPORT (Greenwich Park)
13:30-18:30 ó: lovastusa – egyéni és csapatverseny, tereplovaglás

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)
14:30-18:30 ó: férfiak: C-2, előfutamok, nők: K-1, előfutamok

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17 ó: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért
21:30-24 ó: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 ó: Spanyolország-Kína
20:40 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
B csoport:
16:30 ó: Olaszország-Ausztrália
19:20 ó: Nagy-Britannia – Oroszország

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:15 ó: férfiak: szinkron, 10 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-20:30 ó: férfi csapatverseny, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak