banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A július 29. műsor

július 29., vasárnap (éremosztás 13 számban):
———————————————


 TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
13:30-18 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
19:30-24 ó: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező

 GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: női csoportmérkőzések
20-23:45 ó: női csoportmérkőzések

ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-13:20 ó: női csapatverseny, nyolcaddöntő
16-20 ó: női csapatverseny, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 ó: férfi csoportmérkőzések
21-1 ó: férfi csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 ó: férfi és női selejtező
15:30-19:20 ó: férfi és női selejtező
21-0:50 ó: férfi és női selejtező

 ASZTALITENISZ (ExCeL)
10-13 ó: férfi és női (PÓTA GEORGINA) egyes, 2. forduló
14:30-17:30 ó: férfi egyes, 2. forduló
19-23 ó: női egyes, 3. forduló

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 ó: nők: légpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő, skeet, alapverseny, döntő

TORNA (North Greenwich Arena)
10:30-13:45 ó: női selejtező (BÖCZÖGŐ DORINA)
15:45-19 ó: női selejtező
21-22:30 ó: női selejtező

  CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 ó: férfi 66 kg (UNGVÁRI MIKLÓS), női 52 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 66 kg, női 52 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:50 ó: férfiak: könnyűsúlyú négyes, reményfutam, egypár, reményfutamok, kétpár, reményfutam, könnyűsúlyú kétpár (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), előfutamok, nők: nyolcas, előfutamok, egypár, reményfutamok, könnyűsúlyú kétpár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 ó: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 ó: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 ó: Izland-Argentína
15:30 ó: Svédország-Tunézia
20:30 ó: Franciaország – Nagy-Britannia
B csoport:
12:15 ó: Horvátország-Koreai Köztársaság
17:15 ó: Spanyolország-Szerbia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-DÁNIA

LOVASSPORT    (Greenwich Park)
11-17:15 ó: lovastusa – egyéni és csapatverseny, díjlovaglás, 2. nap

 ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:50 ó: férfiak: 100 m hát (BOHUS RICHÁRD), 200 m gyors (KOZMA DOMINIK), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 100 m hát (POVÁZSAY ESZTER), 100 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 400 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA), előfutamok
20:30-22:35 ó: férfiak: 100 m hát, elődöntő, 200 m gyors, elődöntő, 100 m mell, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő, nők: 100 m hát, elődöntő, 100 m mell, elődöntő, 100 m pillangó, döntő, 400 m gyors, döntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 ó: férfi 56 kg, B csoport, női 53 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 53 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 56 kg, A csoport

 VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 ó: Görögország-Horvátország
12:20 ó: Kazahsztán-Spanyolország
15:10 ó: Olaszország-Ausztrália
B csoport:
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
19:20 ó: Románia – Nagy-Britannia
20:40 ó: Montenegró-Egyesült Államok

  VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-15 ó: férfi kard, egyéni (SZILÁGYI ÁRON), a negyeddöntőig
19-20:50 ó: férfi kard, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 ó: férfi és női egyes (SZÁVAY ÁGNES) és páros (BABOS TÍMEA, SZÁVAY ÁGNES), 1. forduló

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
13-17:15 ó: női mezőnyverseny

LABDARÚGÁS (Manchester, Coventry, London – Wembley, Newcastle)
13-17:45 ó: férfi csoportmérkőzések
15:30-20:15 ó: férfi csoportmérkőzések
18:22:45 ó: férfi csoportmérkőzések

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: Finndingi, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)
14:30-18:40 ó: férfi C-1, K-1, előfutamok

 ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 ó: férfi 60 (VARGA MIKLÓS) és 69 kg, a 16 közé jutásért
21:30-0:30 ó: férfi 60 és 69 kg, a 16 közé jutásért

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:10 ó: nők, szinkron, 3 m, döntő

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

A londoni olimpia zárónapi programja

A londoni olimpia zárónapi programja ()

A londoni olimpia zárónapján – melyen 15 számban osztanak érmet – a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11)

Olimpia 2012 – A szombati műsor (aug. 11) ()

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján – melynek során 32 számban osztanak érmeket – a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10)

Olimpia 2012 – A pénteki műsor (aug. 10) ()

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9)

London 2012 – A csütörtöki műsor (aug. 9) ()

A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban

Olimpia 2012 – szerdai előzetes – éremesélyek kajak-kenuban ()

A kenus Vajda Attila 1000 méteren megvédheti címét, de a férfi kajakpáros és a női négyes is éremért száll vízre, míg a magyar férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutásért játszik a londoni olimpia szerdai versenynapján.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak