banner
Hírek, cikkek2012 Londoni Olimpia versenynaptárOlimpia eredményekOlimpiai hírek minden mennyisségben magyarulOlimpia 2012

London 2012 – A hétfői műsor (aug. 6)

A londoni olimpia hétfői versenynapján – melyen 18 számban osztanak érmeket – Sidi Péter kedvenc számában, a kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett versenyében szerepel majd.

augusztus 6., hétfő (éremosztás 18 számban):
——————————————–
SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, 3×40 lövéses összetett, alapverseny – SIDI PÉTER
10 ó: férfi trap alapverseny, 2. nap
14:45 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, DÖNTŐ
17 ó: FÉRFI TRAP, DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30: férfiak: K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok – 10:18 ó ó: DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND (2. futam), C-1 1000 m, előfutamok – 10:54 ó: VAJDA ATTILA (1. futam), középfutamok, középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok – 11:39 ó: SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA (1. futam), középfutamok

KÉZILABDA (Copper Box)
férfiak, 5. forduló:
A csoport:
12:15 ó: Argentína-Tunézia
17:15 ó: Izland – Nagy-Britannia
22:15 ó: Franciaország-Svédország
B csoport:
10:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
15:30 ó: Dánia-Koreai Köztársaság
20:30 ó: Spanyolország-Horvátország

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 5
11 ó: férfi diszkoszvetés, selejtező
11:05 ó: női 100 m gát, előfutam
11:45 ó: női súlylökés, selejtező – MÁRTON ANITA
11:50 ó: férfi 800 m, előfutam – KAZI TAMÁS (3. futam)
12:50 ó: női 1500 m, előfutam
20 ó: NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ
20:15 ó: NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ
20:20 ó: női 200 m, előfutam
21:15 ó: női 400 m gát, elődöntő
21:45 ó: FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ
22:05 ó: NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ
22:30 ó: FÉRFI 400 M, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfiak, 5. forduló:
A csoport:
11 ó: Kazahsztán-Horvátország
12:20 ó: Görögország-Ausztrália
20:40 ó: Spanyolország-Olaszország
B csoport:
15:10 ó: Románia-Szerbia
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
19:20 ó: Nagy-Britannia – Montenegró

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 3
14 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, előcsatározások az elődöntőig, 84 kg, előcsatározások az elődöntőig, 120 kg, előcsatározások az elődöntőig – DEÁK BÁRDOS MIHÁLY
18:45 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
19:46 ó: 60 kg, DÖNTŐ
20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ
20:56 Ó: 120 KG, DÖNTŐ

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, 60 kg, 75 kg, negyeddöntők
21:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő – 22:45 ó: HARCSA ZOLTÁN-Florentino Falcao (brazil)

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30 ó: férfi 105 kg, B csoport – NAGY PÉTER
20 ó: FÉRFI 105 KG, A CSOPORT

GYEPLABDA (Riverbank Arena)
nők, 5. forduló:
A csoport:
14:45 ó: Japán-Kína
17 ó: Koreai Köztársaság-Belgium
20 ó: Nagy-Britannia – Hollandia
B csoport:
9:30 ó: ÚjZéland – Németország
11:45 ó: Egyesült Államok – Dél-afrikai Köztársaság
22:15 ó: Argentína-Ausztrália

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
férfiak, 5. forduló.
A csoport:
12:15 ó: Tunézia-Litvánia
15:30 ó: Franciaország-Nigéria
23:15 ó: Argentína-Egyesült Államok
B csoport:
10 ó: Ausztrália-Oroszország
17:45 ó: Nagy-Britannia – Kína
21 ó: Spanyolország-Brazília

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak, 5. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Ausztrália-Lengyelország
15:45 ó: Olaszország-Bulgária
17:45 ó: Nagy-Britannia – Argentína
B csoport.
12:30 ó: Oroszország-Szerbia
21 ó: Egyesült Államok-Tunézia
23 ó: Brazília-Németország

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: női csapatverseny, elődöntő
15:30 ó: férfi csapatverseny, elődöntő
20 ó: férfi csapatverseny, elődöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 2
13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, LASER, ÉREMFUTAM, nők: LASER RADIAL ÉREMFUTAM

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
15-18:30 ó: díjugratás, egyéni selejtező, CSAPATVERSENY DÖNTŐ

TORNA (North Greenwich Arena) – 3
szerenkénti döntők:
15 ó: FÉRFI GYŰRŰ
15:50 ó: NŐI FELEMÁSKORLÁT
16:41 ó: FÉRFI UGRÁS

MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)
16 ó: páros, szabadprogram – CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI

KERÉKPÁR (Velodrome) – 1
17 ó: férfiak: sprint, elődöntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért
18:43 ó: FÉRFI SPRINT, DÖNTŐ

LABDARÚGÁS (London – Wembley, Manchester)
nők, elődöntő:
18 ó: Franciaország-Japán, London, Wembley Stadion
20:45 ó: Egyesült Államok-Kanada, Manchester, Old Trafford

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
19 ó: férfi negyeddöntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
20 ó: férfi 3 m selejtező

0 hozzászólásVissza a cikkhez

Írja meg hozzászólását

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

Egyéb cikkekolimpiai főoldal

London 2012 – A hétfői műsor (aug. 6)

London 2012 – A hétfői műsor (aug. 6) ()

A londoni olimpia hétfői versenynapján – melyen 18 számban osztanak érmeket – Sidi Péter kedvenc számában, a kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett versenyében szerepel majd.

A nyári olimpiai játékok összesített magyar éremtáblázata (1896-2008)

A nyári olimpiai játékok összesített magyar éremtáblázata (1896-2008) ()

A nyári olimpiai játékok összesített magyar éremtáblázata (1896-2008)

London 2012 megnyitotta az i-limpia korszakát

London 2012 megnyitotta az i-limpia korszakát ()

Rengeteg szurkoló nézi úgy a helyszíneken a sporteseményeket a londoni olimpián, hogy az ölébe teszi a táblagépét vagy az okostelefonját, és ezek segítségével egyszerre más versenybe is belepillanathat.

Update Norbi szerint leégtek a sportolóink Londonban. Szerinted?

Update Norbi szerint leégtek a sportolóink Londonban. Szerinted? ()

Felháborodtak az emberekek Schobert Norbert bejegyzésén amit a saját Facebook oldalán publikált. Update Norbi szerint égünk Londonban. Szerinted?

London 2012, az olimpia hivatalos alkalmazása

London 2012, az olimpia hivatalos alkalmazása ()

A 2012-es olimpiai játékok szervezői mindent megtesznek annak érdekében, hogy mindenki számára elérhetővé tegyék az eredményeket.

Az oldal tetejére

banner

Legkeresettebb kulcsszavak